Apgyvendinimas

VšĮ „Tytuvėnų piligrimų centras“

Priimame poilsiui vienuolyno svirne įsikūrusiuose piligrimų namuose „Domus Rafaeli“. Apsistoti gali tiek pavieniai asmenys, tiek grupės. Čia rasite jaukius dviviečius, triviečius, penkiaviečius ir dešimtviečius kambarius.

Klientų patogumui iš anksto užsisakius galima maitinimo paslauga. 

Nuostabi, jauki ir rami aplinka Jus nuteiks maloniai. Atvykus į VšĮ „Tytuvėnų piligrimų centras“, Jūs gausite visą reikiamą informaciją, galėsite jaukiai pasėdėti ir išgerti puodelį kvapnios kavos, aplankyti nuostabų Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblį.

Adresas:

 • Maironio g. 2a, LT-86484, Tytuvėnai, Kelmės r.
 • Tel.: 8 675 58506, 8 427 56223
 • El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pakėvio dvaras

Vaiguvos seniūnijoje, Pakėvio kaime, 8 km į šiaurės vakarus nuo Kelmės yra Pakėvio dvaras.

Pakėvio dvaras žinomas nuo XVII a. 1685 metais dvaras paminėtas Beržėnų valsčiaus aktuose. XIX a. Pakėvį išgarsino čia gimęs etnografas, tautosakininkas, literatūros istorikas Liudvikas Adomas Jucevičius (1813-1846), kuris pasirašinėjo Liudwik z Pokiewia slapyvardžiu.

Dvaro teritorija užima 38 ha plotą. Tai rami ir nuošali vieta, unikali nuostabiu erdvės ir vaizdingo kraštovaizdžio deriniu. Nuostabi gamta, naujai apsodinta aplinka maloniai nuteikia atvykusius. Restauruotuose pastatuose yra pobūvių salės, kur galima patogiai rengti vestuves, konferencijas, įmonių vakarėlius taip pat jubiliejus, gimtadienius ar jaukius pasisėdėjimus mažoje kompanijoje.

Tvenkiniuose, kurie supa dvarą iš šiaurės rytų ir pietvakarių, gausu žuvies: upėtakių, karpių, eršketų. Žvejams siūlome išbandyti sėkmę žvejyboje.

Klientų patogumui išnuomojame 100-os vietų seklyčios pastatą. Yra 12 miegamų vietų. Automobilių stovėjimo aikštelės, stebimos vaizdo kameromis.

Adresas:

 • Dvaro g. 54, Pakėvio k., Vaiguvos sen., LT - 86414 Kelmės raj.
 • Tel. (8 427) 61088
 • El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Interneto svetainė http://www.pakeviodvaras.lt

 

Poilsiavietė „Sedula“


Poilsiavietė” Sedula “,įsikūrusi ant Bridvaišio ežero kranto Skogalio kaime, Tytuvėnų apylinkių seniūnijoje, Kelmės rajone ir užima 4,7 ha žemės sklypą. Iš paukščio skrydžio Ši poilsiavietė yra patogioje geografinėje vietovėje – 20 km nuo pagrindinio kelio Kaliningradas – Ryga, Tytuvėnų regioniniame parke. Šalia – žymusis Šiluvos miestelis.

Atvykus į poilsiavietę svečius kviečiame užsukti į pagrindinį pastatą - čia Jūs gausite visą reikalingą informaciją. Šiame pastate taip pat yra administracija, veikia 100 vietų restoranas, 22 vietų banketų salė, 23 vietų viešbutis, 70 vietų konferencijų salė. Poilsiavietėje veikia 5 žiemos tipo penkiaviečiai rąstiniai poilsio nameliai, naujai pastatyta 12 keturviečių rąstinių poilsio namelių - 73 vietos su pilnu servisu, 5 vasaros tipo nameliai - 30 vietų, 4 nauji vasaros tipo nameliai po 5 vietas viso 20 vietų, viso miegamų vietų - 145, pirtis ant ežero kranto, paplūdimys,žaidimų aikštelės, kempingas (vanduo, elektra, WC).

Sezono metu veikia 35m ilgio vandens čiuožykla, yra tramplynas, galima plaukioti valtimis, vandens dviračiais. Sporto aikštyne nuolat lankosi aktyvaus laisvalaikio mėgėjai.

Klientų patogumui išnuomojame visą poilsiavietę kuri talpina apie 1000 klientų.

Nuostabi gamta, sutvarkyta aplinka, ramybė, maloniai nuteikia poilsiautojus. Gerai ruošiamas maistas tenkina bet kurio lankytojo norus. Poilsiavietę aplankė daug žymių respublikos veikėjų, svečių iš užsienio.

Adresas:

 • Skogalio k., Tytuvėnai, Kelmės r.
 • Tel. (8 427) 56 795, mob. 8 682 46498
 • El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Interneto svetainė http://www.sedula.lt

 

Užvenčio malūnasUžvenčio vandens malūno ir spirito varyklos pastatas – vienas iš buvusio Užvenčio dvaro sodybos teritorijoje išlikusių pastatų. Jau 1759 m. Užventyje veikė malūnas ant Ventos upės ir „bravoras“. Į Ventos tvenkinį šakas sumerkę gluosniai dar mena čia gyvenusią ir vertingiausius savo kūrinius – „Sename dvare“ ir „Viktutė“ – sukūrusią rašytoją Šatrijos Raganą.

Šiandien Užvenčio vandens malūnas prikeltas naujam gyvenimui. Atkurta senoji turbina gamina elektros energiją, restauruotos malūno salės laukia pokylio svečių. Įrengtas sveikatingumo kompleksas su baseinu, pirtimi, treniruoklių sale, viešbutis, konferencijų salė. Visa šiaurine Ventos pakrante nuo 2003 m. įrengtas sveikatingumo takas, papuoštas tilteliais ir liaudies meistrų medžio darbais. Einat šiuo taku galima grožėtis nuostabia gamta, netikėtai atsiveriančiomis malūno perspektyvomis ir ypač nuostabiais saulėlydžiais.

Adresas:

 • Užventis, Kelmės r.
 • Mob.: 8 682 14 007 (Alvydas), 8 682 14 008 (Milda)
 • El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Interneto svetainė http://www.uzvenciomalunas.lt

 

JurtosPasiilgus neįprastos nakvynės,  gaivaus  ežero vandens – sunešto šaltinių , gryno pušyno oro, žavingo kraštovaizdžio, kviečiame atvykti į poilsiavietę prie Medinio ežero.

Jurtas pagaminti ir pastatyti padėjo tokių statinių meistras iš Judrėnų kaimo, Klaipėdoos rajone- Antanas Poška. Jo kalbų apie teigiamą vilnos poveikį  žmogui būtų galima klausytis ilgai. Dėl daugelio dalykų jis tikrai teisus. Tik patys apsilankę ir pernakvoję tokioje jurtoje, galėsitei tai patvirtinti ar paneigti. Jurtose galima apsistoti ir žiemos metu. Kiekvienoje  jų rasite ne tik šiuolaikiškai ir moderniai įrengtas 40 m2 metrų gyvenamąsias patalpas bet ir jaukų židinį , kuris suteiks šilumos  bet kokiu oru.

Nakvynei galite rinktis vieną iš penkių jaukiai įrengtų jurtų .Čia rasite visus geram  poilsiui reikalingus patogumus . Atvykę į poilsiavietę Galėsite pažvejoti , išsimaudyti pirtyje, pažaisti  tinklinį ar ramiai pasėdėti prie laužo. Tai puiki vieta praleisti savo laisvalaikį, pailsėti su šeima, draugais, giminėmis.

 

Adresas:

 • Panūdžių kaimas, Kelmės r.
 • Mob. 8 698 89135
 • El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Interneto svetainė www.yurtos.lt

 

Petrališkės svečių namai

Svečių namuose turėsite galimybę maloniai ir smagiai praleisti laiką. Pokylių salė, nakvynė, baseinas, pirtis, lauko estrada, geras ir malonus aptarnavimas.

Adresas:

 • Petrališkės k., Kražių sen., Kelmės r.
 • Mob. 8 677 07 953

 

Motelis „Agrotech“Yra automobilių plovykla, degalinė, skalbykla, kavinė, parduotuvė. Dirba visą parą.

Adresas:

 • V. Putvinskio g. 12, Kelmė
 • Tel. (8 427) 61 094, faks. (8 427) 61 093

 

Motelis "Abromika"Yra degalinė, 2 garažai, kavinė, parduotuvė. Dirba visą parą. Netoliese galima žvejoti.

Adresas:

 • Kuršukų k., Kelmės r.
 • Tel. (8 427) 54 070, faks. (8 427) 54 070

 

Motelis "Samana"Kavinė, gidų paslaugos, automobilių stovėjimo aikštelė. Svečius priima visus metus.

Adresas:

 • Taikos g. 2, Tytuvėnai, Kelmės r.
 • Tel. (8 427) 56 249, faks. (8 427) 56 249, mob. 8 618 70718

 

Poilsiavietė prie Giliaus ežeroNameliai, krepšinio, tinklinio aikštė.

Adresas:

 • Tytuvėnai, Kelmės r.
 • Tel. (8 427) 56 991, mob. 8 611 30 487

 

Stovyklavietė "Laukiniai vakarai-Wild west"

Adresas:

 • Kalniškių g. 3, Tytuvėnų sen. Kelmės r.
 • Internetinė svetainė:https://www.facebook.com/wildwestlaukiniaivakarai
 • Elektroninis paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Telefonas: 8 623 74600

 

Svečių namai "Tytuvėnai"

Jei atvykę į Tytuvėnus neturėsite kur pernakvoti – mielai kviečiame užsukti pas mus ir pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis. Jums suteiksime nakvynę vienai ar daugiau naktų. Turime tris kambarius, kurių du yra dviviečiai su atskiromis lovomis (reikalui esant galime sustumti) ir vieną keturvietį  (dvigulė lova ir išlankstoma sofa-lova). Visuose kambariuose yra vonios kambariai su dušo kabinomis, TV, oro kondicionieriai, arbatinukai. Keturvietis kambarys turi virtuvę, kurioje yra elektrinė viryklė, arbatinukas, šaldytuvas, reikalingi indai ir įrankiai, plautuvė ir, žinoma, stalas. Tad jei planuojate ilgiau pasibūti – tas kambarys kaip tik Jums.

Yra bendra poilsio zona su minkštais baldais, kur galėsite pasėdėti ir pažiūrėti televizorių , ar tiesiog šnekučiuotis.

Keli žingsniai nuo mūsų  yra gražioji Tytuvėnų bažnyčia ir vienuolynas, piligrimų centras, kiek toliau - regioninio parko direkcija, kur galite gauti informacijos apie lankytinas vietas, du ežerai. Prie pat autobusų stotis, parduotuvės, vaistinė, kavinės , kebabinė ...

Orientacinės kainos :

Šeimyninis su virtuve 1 nakčiai 4 asmenims - 60 € , 3 asmenims - 55€, 2 asmenims - 50€.
2-vietis kambarys 2 asmenims parai - 35,00 eur, vienam asmeniui – 20,00 eur.

Visuose kambariuose yra ir plaukų džiovintuvai. 
Kainų atžvilgiu esame lankstūs. Visada galime tartis, jei nakvosite daugiau naktų – suteiksime nuolaidas.
Geriau būtų registruotis bent prieš parą, ypač ne sezono metu. Sezono metu – praktiškai bet kada.
Dėl išsamesnės informacijos skambinkite aukščiau nurodytu tel.

Adresas:

 

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

JoomShaper